Úvodní strana > O projektu >

Jak přispět

 

JAK PŘISPĚT

Pomozte borcům, kteří chtějí rozmetat předsudky o tom, že handicapovaní lidé mají být rádi, že jsou rádi a držet se v bezpečí chráněné dílny. Tito houževnatí sportovci touží dokázat, že žádná překážka není nepřekonatelná, a že sny se dají uskutečnit. Zkusme jim s tím společně pomoct. Jak na to?

 

  1. Spojte příjemné s užitečným – už 1 kilometr pomáhá!

    Absolvováním tří Ironmanů (dlouhých triatlonů) protneme celou Českou Republiku ve třech dnech od západu na východ. Mrkněte do mapy jednotlivých úseků, a když už to s námi nezvládnete dát celé, zkuste potrápit tělo alespoň na několika kilometrech. Dost možná, že trasa vede právě kolem vašeho domu či pracoviště! Je jedno, kde a na jak dlouho se připojíte. Vaše úsilí  bude zaregistrováno a za každý jeden absolvovaný kilometr vyděláte 5,-Kč, které za vás věnují naši partneři. Čím více lidí a kilometrů, tím více peněz pro dobrou věc! Že vám charita zase tolik neříká? Nevadí! Využijte jedinečné možnosti střihnout si dlouhý triatlon zcela zdarma! Vybírat můžete hned ze tří atraktivních tratí.
     
  2. Nechci trápit svoje tělo, pomáhat by se mi však chtělo

    Líbí se vám náš projekt, ale sami nemáte sportovní ambice? Ani to není na škodu! Máte-li chuť, podpořte borce jakoukoliv finanční částkou na účet spolku IRON PEOPLE  210 121 3581 / 2010. Váš dar bude zaevidován a zveřejněn v sekci „již pomohli“ s vaším jménem / názvem společnosti nebo anonymně.  

 

Vybrané finanční prostředky budou po odjetí akce použity na sportovní vybavení IRON PEOPLE, kteří si jej osobně přeberou na místě a v termínu, které bude upřesněno. Vše bude zdokumentováno a zveřejněno zde na našem webu.

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.