O NÁS

MartinMartin Gabla

Garant programu, všestranný sportovec. Triatlet, účastník Ironmanů a extrémních triatlonů (Swissman, Celtman, Icon Livigno, Winterman), reprezentant ČR v parašutismu.

 

 

 

Mara picMarek Peterka

"X"násobný Ironman, vícemistr ČR v triatlonu, účastník extrémního Norsemana. Filantrop co věří, že se to jednou všechno zlomí.

 

 

 

 

Strůjcem projektu IRON PEOPLE je Martin Gabla. Nejdříve se mělo jednat jen o čistě soukromé potrénováníčko prostřednictvím tří ironmanů absolvovaných ve třech dnech za sebou.

 

Spolupráce s handicapovaným sportovcem Vaškem však Martina přivedla na myšlenku využít extrémní sportovní výkon pro charitativní projekt. Projekt, jehož smyslem není jen pomoc postiženým sportovcům, ale také zcela spontánní reklama na aktivní život jako takový, ve kterém nejde o setiny, ale o hluboký prožitek a radost z pohybu.

 

Myšlenka pomáhat lidem, kteří nemají to štěstí sportovat zcela bez omezení, záhy oslovila dalšího několikanásobného ironmana a organizátora triatlonů Marka Peterku, který se stal druhým sportovním garantem projektu.

 

IRON PEOPLE oficiálně zastřešuje stejnojmenný spolek a na realizaci celé akce se podílí parta šikovných dobrovolníků, bez kterých by to nešlo. Dalšími zakladateli spolku jsou Michal Borský a Jan Kostelník.

 

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.